Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Jste firma a chcete inzerovat na našem webu? Stačí vyplnit formulář a poslat nám jej na email.

15 inzerátu ZDARMA

1 inzerát pr článek 1900Kč

sdílení na linkedin 1100kč

životopis 90kč

DATUM:

NÁZEV POZICE:

PLAT BRUTTO MĚSÍČNĚ: 30 000kč

MÍSTO PRÁCE:

NÁZEV FIRMY:

NÁPLŇ PRÁCE:

PRACOVNÍ ČAS:

TERMÍN NÁSTUPU:

DRUH PRACOVNÍHO POMĚRU: hlavní pracovní poměr

POŽADOVANÉ VZDĚLÁNÍ:

JAZYKOVÉ ZNALOSTI:

EKONOMICKÉ ZNALOSTI:

POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI:

DALŠÍ POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:

INFORMACE O FIRMĚ:

OBLAST PŮSOBENÍ:

KONTAKTNÍ OSOBA:

TEL:

WWW:

Čestné prohlášení: Naše společnost nemá žádné pohledávky vůči zdravotní nebo sociální pojišťovně a ani vůči jiným institucím. Nejsme personální agentura a naše společnost nespolupracuje s p. agenturami. Info: u položky PLAT nesmí být nizsi než 30000Kč. Všechny údaje jsou povinné! Přidáním inzerátu na náš portál neručíme za případné škody! Inzerát bude zobrazen po dobu 30 dnů. Pracovní portál umožňuje inzerci pro společnosti a.s. ; s.r.o.; v.o.s.; k.s. které nemají dluh na sociální ani zdravotní pojišťovně. Inzeráty typu MLM, dealerství, finančnictví, pojišťovnictví, práce na ŽL, inzeráty, které by vyžadovaly vstupní kapitál, diskriminační inzeráty ( věk, pohlaví aj.) nebo inzeráty, které by byly proti dobrým mravům nebudou zveřejněny!